Po čem brněnští linuxáci touží ...?

Zdarec lidi,
tož jsem měl v poslední době dva nápady, tak by mě zajímalo, co mi na ně řeknete ...

  1. Rád bych triko s tučňákem. A neměl by to bejt žádnej pišišvor, jak prodávaj u Marečka. Hezky pěkně velkej tučňák přes celý záda. Teda pěkně velkej ... no, asi jenom A4, protože větší by byl dražší. Ale nenašel jsem, kdo by to u nás (nebo kdekoliv po netu za rozumný peníz) prodával. A poněvadž nemám rád šmejdy, chtěl bych, aby to bylo sítotiskem, žádná nažehlovačka na tři vyprání. Jenže předloha je drahá, na rozumnou cenu (do 150 Kč sakumprásk) to chce sérii aspoň 100 ks, takže bych se pak podělil s dalšíma linuxákama ... A tady je kámen ourazu - abych si nenamyslel, co pak nikdo nebude chtít. Tož, co vy o tom soudíte? Radši tučňáka na břicho nebo na záda? - IMHO záda jsou čitelnější, coby propagace, ale zas když je vpředu, tak se na to někdo spíš zeptá ... A stačí samotnej tučňák nebo radši i nápis Linux? Nebou GNU/Linux? Nebo jedině to_nejlepší_distro(tm)?
  2. Co byste řekli na to dát (přes)příští sraz místo hospody radši bečku, popř. i nějaký to opíkání a tak, třeba si i zahulákat s kytarou Free Software song Smile ... někde v klídku v přírodě nebo skoropřírodě, tedy dál od centra, ale zas třeba v rozumným dosahu IDS?
0
Vaše hodnocení: Žádné

Komentáře

Obrázek uživatele berysek

Odpověď

1. Sdružení Linux v Brně chystá vlastní trička. Grafický návrh není ještě připraven, ale chceme určitě, aby bylo kvalitní a něco vydrželo. Potisk bude určitě zepředu. Na zádech často nosí většina z nás batoh, takže by nebyl potisk vidět a pot by jej brzy zničil. Pokud máte nějaké nápady jak by mělo tričko vypadat, pošlete je na info@lvb.cz nebo přímo mně.

2. Jsem pro každou špatnost, myslím, že jsem slyšel i nějakou nabídku, kde něco takového uspořádat. Pokud teda někdo víte o place, sem s ním, dejte mi vedět...

Linux here, Linux there, Linux, Linux everywhere Wink

re: Odpověď

  1. Rád bych něco neutrálního, jenom Linux, žádné distro, žádné sdružení Smile Já batoh většinou po městě nenosím, a když sedím v hospodě apod., vystavuju záda. Mám několik letitých triček, u kterých obrázky na zádech zatím přežívají, takže když to bude kvalitní, nevidím po této stránce problém ... Ale řekl bych, že toto je celkem detail, a určitě by se dalo domluvit, aby pár kusů udělali jinak (nevím, co máte vyhlídnuto, já se ptal v tiskárně v České a tvářili se dost ochotně).
  2. Uvažoval jsem, že by se dala obětovat zahrádka v Kuřimi, ale co jsem zběžně mrknul na spoje zpět do Brna, není to v noci nicmoc, a nejsem si jist, zda složení lidí na srazech je takové, že by všichni nadšeně přijeli se spacákem a karimatkou ...
Obrázek uživatele Gargamel

re: Odpověď

  1. Už delší dobu toužím např. po tričku s Debianím swirlem, ale není to podmínkou, tučňáka taky přežiju. Co je důležité je rozumný materiál trika a jeho barva - černé ani klasicky vietnamsky šedé neberu. Na LinuxAltu jsem si koupil sytě žluté a je to mé nejoblíbenější.

  2. Kuřim je pro mě v pohodě, domů kdyžtak dojdu klidně pěšky, je to možná ještě blíž než od nádru. Prý tam jezdí jednou za dvě hodiny rozjezd, takže stačí dobře naplánovat. Jinak další rozumné kalící místo by bylo kolem Medlaňáku kousek od kolejí, je otázka jak je to legální.

Myslete na dámy

1. Souhlasím, aby byl potisk zepředu. Na zádech mají slečny totiž obvykle vlasy a tak se ztrácí smysl. Nezapomeňte taky na menší velikosti, třeba S pro mě Clown

re: Myslete na dámy

ovšem dámám zepředu bude málokdo koukat na tučňáka Wink

a co takhle...?

Mám takový vysněný tričko: kde na "srdci" bude tučnák, přes celou přední stranu nějaký text typu "GNU/Linux" a v na zadní straně bude výpis bootování linuxu.... (ale to asi neprojde ...že?) Je tu někdo stejného názoru jako já?
Nyní k diskuzi:
Souhlasím s uživ. kavol - bylo by ideální kdyby tam nebyla nějaká určitá firma, sdružení, distro či GNOME/KDE rulezzz:-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.