Můj blog

Blog uživatelů o čemkoliv

Nabídka práce - správce sítě - Brno/Linux

Můj blog
Místo je již obsazeno!

Hezký den všem linuxářům, nabízím práci správce sítě v Brně (na MUNI PřF). Náplň práce různorodá - převážně se dotýkající správy linuxových serverů a prac. stanic. Od října 2014 měním místo a rád bych to svoje stávající někomu předal. Pokud by to někoho zajímalo, pište nebo volejte na: zeten30@gmail.com, +420 776 237 534.
0
Vaše hodnocení: Žádné

Volím Piráty

Můj blog
... pochybuju, že by to o mě někdo ze zdejších čtenářů nevěděl, ale dostal jsem radu, ať to napíšu do blogu, tož tak činím. Hm, můžu teď očekávat nějakou zásadní společenskou změnu, konec šmírování, zlepšení práce policie, úředníků, a že Elvis vstane z mrtvých?
0
Vaše hodnocení: Žádné

Jak jsem nekoupil fotopapíry

Můj blog
Potřebuji cca dvacítku fotopapírů, ale s trochu většími nároky na kvalitu a trvanlivost. nejlépe HP, ti slibují 100 let...
0
Vaše hodnocení: Žádné

Matematika podle Českých drah

Můj blog
Jeden obrázek za tisíc slov ... vlevo ceny běžné, vpravo ceny s InKartou s aplikací IN25, která má zajišťovat slevu ve výši 25% z běžného jízdného.
0
Vaše hodnocení: Žádné

motivace, proč se pokoušet jezdit s DPMB

Můj blog

Stala se nám na Silvestra taková malá nepříjemnost - kterou snadno vysvětlí mail, který jsem 1.1. ve 3:33 odeslal na stiznosti@dpmb.cz, vizte níže. No a dnes přišla odpoveď ...

0
Vaše hodnocení: Žádné
Syndikovat obsah