Informace

Jsme přejmenovaní (sloučení) a přestěhovaní

Informace
Drazí Linuxáci a příznivci open source přístupu na všech frontách

Tyto stránky budeme po nějaký čas z nostalgie udržovat, ale informace o dění ve spolku OpenAlt (vznikl fúzí skupiny Linux v Brně a občanského sdružení Openmobility) budeme šířit již jen z nového webu , ač je, a nějakou dobu bude, v provizorním stavu. Určitě se polepšíme. Umíme to, jak dokládá nový web konference  .

Díky za zachování přízně a otevřenosti zdar!

 
0
Vaše hodnocení: Žádné

Hlasování o programu konference OpenAlt (loni LinuxAlt) zahájeno

Informace

Více informací na spolkovém web.

0
Vaše hodnocení: Žádné

Vážení – KONČÍME!

Informace
První jarní den tj. 21. 3. 2014* proběhla avizovaná Rada LvB ne náhodou v konjunkci s Radou Openmobility. Padla dvě zásadní rozhodnutí:
  1. oba spolky se sloučí v jeden
  2. konference LinuxAlt bude pokračovat pod názvem OpenAlt
0
Vaše hodnocení: Žádné

DrupalCon Prague 2013 - na registraci se slevou zbývají poslední dny

Informace
Pokud si nechcete nechat ujít největší mezinárodní Drupal akci, která se tentokrát koná v Praze, neváhejte. Možnost registrací s “earlybird” slevou končí již 2. srpna.  Máte možnost poznat nejlepší vývojáře oblíbeného open source systému, nasát nové trendy a také ovlivnit další vývoj Drupalu na závěrečném sprintu. Registrujte se na stránkách konference: https://prague2013.drupal.org/register.
Pořadatelem akce je mezinárodní Drupal Asociace.
0
Vaše hodnocení: Žádné

LinuxAlt 2013 – Lecturers Wanted

Informace
WantedMěsíc před uzávěrkou máme přislíbenu zhruba desítku přednášek. To není nic neobvyklého, neb i v našich svobodných vodách se prokrastinaci daří převelice. LinuxAlt je akcí LvB a tak by bylo fajn, aby si komunita řekla, koho chce v listopadu vidět. A ještě lépe – řekla a pomohla s oslovením.
0
Vaše hodnocení: Žádné
Syndikovat obsah