Jakou multifunkční barevnou laserovou tiskárnu pod Linux?

Zdravím, napadlo mě, jestli by mě tu někdo neporadil jaké Multifunkční laserové barevné zařízení si vybrat pod linux?

 

Docela v pohodě se jeví tiskárna od HP Multifunkční zařízení HP Color LaserJet 2840 viz. link dokonce by měla mít všechny svoje funkce zpřístupněny přes HPLIP viz. http://hplip.sourceforge.net/supported_devices/color_laser_mfp.html

Tiskárna má i dva zásobníky a tak mě zajíma, jestli někdo s těmito zařízeními nemá větší zkušenosti? Jedná se mi hlavně o to, jestli pujde mít v jednom zásobníku třeba tvrdý papír a v druhém obyčejný a při odeslání tiskové úlohy si vyberu jaký papír z jakého zásobníku se má použit?

Dík za odpověď.

Obrázek uživatele berysek

Re: Jakou multifunkční barevnou laserovou tiskárnu pod Linux?

Osobně se také zajímám o nákup vhodné barevné laserové tiskárny, jsou už na dost zajimavé cenové úrovni. Já se ovšem nechystám kupovat takové "dělo", jako je v odkazu, takže nevím jak to je s podporou speciálních vlastností této tiskárny. Nicméně s doslechu vím, že tiskárny od HP jsou všeobecně dobře v Linuxu podporovány.
Nevím jestli tu někdo z nás má s podobnou tiskárnou zkušenosti, takový dotaz by bylo lepší dát například na ABCLinuxu, tam je uživatelská základna mnohem širší a spíš ti na tvé otázky někdo odpoví.


Linux here, Linux there, Linux, Linux everywhere Wink

ja doporucil

ja bych doporucil http://openprinting.org/printer_list.cgi kde urcite najdes uzitecny informace...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.