program na sraz 21.10.

Má někdo nějaký návrh na případný program pro 1. oficiální schůzku? Moje představa je tak maximálně 1 hodinu (19-20) zaplnit nějakou přednáškou. Takže pokud by měl někdo něco na srdci a vytvoří nějaký přednes třeba na 15 minut tak ať to sem napíše. Uzavírka bude 17.10. večer.

webhosting

Nabizim moznost hostovani serveru LVB na serveru spolecnosti OldanyGroup s.r.o. zcela zdarma na neomezene dlouho dobu vc. emailovych schranek a neomezeneho prenosu dat. Udelat specificka nastaveni neni problem a zalezi na domluve s adminem. Vyhrazeny prostor na web i emaily je ucelove neomezeny. --ogee PS: Beru to jako tema k projednani na srazu, ktereho se rad zucastnim.
Obrázek uživatele uf0un

RE: $subj

V pátek jsme problém webhostingu řešili, protože výpadky neplaceného hostingu na pipni jsou každou chvíli. (btw: mezitím co jsem psal tenhle komentář tak jsem si "užil" 2 timeouty). Můžeš na sebe dát nějaký kontakt (nejlépe icq/jabber)? Já osobně bych rád z pipni emigroval co nejdříve.
Obrázek uživatele berysek

Hosting

Naprosto souhlasím, pokud se nám nepodaří vybrat vhodný hosting zadarmo, klidně půjdu do placenýho. Zatímco vy si užíváte timeouty jednou za čas kdy se chcete podívat na stránky, já se s tím peru každou noc (i den), kdy dělám opravy a kvůli výpadkům je dělám třikrát tak dlouho... No prostě, málem bych sežral klávesnici vzteky... :( Jediný co mě drží nad vodou je fakt, že to tu pomalu hezky ožívá a taky proto bych chtěl, aby to jelo jak má.
Obrázek uživatele kepi

Hosting

Taktéž nabízím hosting zadarmo.. už jsem vám psal na email, ale zatím nic. Kdyby byl zájem, tak jabber je kepi@jab.igloonet.com Linux v Brne je treba podporovat a hlavne takhle si tu fakt nic neprectu :)
Obrázek uživatele Gargamel

Mejl psat nemuzes, pipni ho

Mejl psat nemuzes, pipni ho dokonale sezere na puli cesty :-D
Obrázek uživatele berysek

Mejl :)

Mail od Kepiho bez problémů došel a vedu ho v patrnosti. Žádný sežrání se nekoná...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.