3. sraz LVB - "Vánoční besídka"

Tak je to tu po měsíci opět. V pátek 16.12. v 18 hodin začne další sraz LVB. Tentokrát se bude konat v restauraci Slunečnice v Černovicích, a její konání se ponese v duchu "vánoční besídky". Konání srazu se pro tentokrát přesunulo z důvodu obsazení všech možných lokálů vánočními besídkami různých firem, takže najít volné místo nebylo zrovna jednoduché. I v restauraci Slunečnice se bude v malém salónku jedna taková konat, a tak nám bude vyhrazena část hlavní místnosti. Ta je ostatně hezčí, měl jsem v ní vlastní svatbu Big Grin. Tentokrát nebude nachystaná žádná přednáška, neb není zařízeno žádné technické zázemí, pouze pro zájemce bude probíhat instruktáž od Kepiho na téma překladů a pro ostatní volná debata a zábava: "Víno, tučňáci a zpěv..." Neboť je tato schůzka poslední před letošními Vánocemi, domluvili jsme se, že každý příchozí přinese dáreček, které si na závěr losováním mezi sebou vyměníme. Doufám tedy, že nikdo nebude kazit srandu a nezapomene nějakou maličkost přinést. Pokud si někdo bude chtít přinést notebook, nechť si pořádně nabije baterky. Opravdu nevím, jak to bude s elektřinou na místě, které budeme mít vyhrazeno. Jinak si samozřejmě nezapomeňte vzít s sebou dobrou náladu a starosti nechejte raději doma. Budeme se i tentokrát těšit, že se sejdeme v hojném počtu. Na Faměrovo náměstí jezdí z Úzké (od starýho Tesca) autobusy 47 a 49, a zpět nás odveze rozjezdový autobus 94. A zde je ještě "nezbytná" mapa.
0
Vaše hodnocení: Žádné

Komentáře

Obrázek uživatele Kato

pripominky mejlem

Ou - a to ctu zase az den predem - nicmene furt lepsi, nez posledne - to jsem si vsiml den po.. Bylo by mozne posilat informacni mejly, ze se neco deje? O:-) Tak si to tam uzijte - ja snad prijdu az pristi rok :D
Obrázek uživatele berysek

Upozornění

Myslím, že posílání upozornění mailem je zbytečné. 1) Schůzky LVB se pravidelně (až na zvláštní výjimky) plánuje na třetí pátek v měsíci, takže si můžete všichni předznamenat termíny 20.1., 18.2., 18.3... atd. 2) na stránkách funguje RSS, takže je na každém, aby si vybral, zda upozornění dostávat chce či ne. Pokud by někdo na mailu trval, nechť se obrátí přímo na mě, případně ať napíše na IRC... Linux here, Linux there, Linux, Linux everywhere ;)
Obrázek uživatele Gargamel

Zpravicky

3) na nejznamejsich ceskych portalech o *nixu je pred kazdou akci vlozena zpravicka

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.