Pořádání srazů..

Chtěl jsem jsem se zeptat zdali by jste měli zájem pořádat akce trochu jinak. A to rozdělit srazy na přednáškové, které by se konaly jednou za čas a na ty které by byli každý měsíc a ty by se týkali výhradně piva a pokecu. mám takovou zkušenost že lidi mají toho dost i tak v práci a večer se chtějí už jenom bavit... Co vy na to?
Obrázek uživatele Gargamel

Prednasky

A kdy bys chtel, aby byly ty prednaskove srazy? Ja jsem cely den od rana az do vecera v praci, trhnout se je dost problem. Myslim, ze spousta dalsich lidi na tom bude podobne.

Prednásky

Ne tak jsem to nemyslel. Došlo asi k nepochopení. Měl jsem na mysli to že by se ty hospodské srazy dělily na přednáškové jako ten minulý a normální pokec srazy. A ty přednáškové bych dělal jednou za čas. :-)
Obrázek uživatele kepi

No já osobně myslím, že

No já osobně myslím, že měsíc je celkem jednou za čas :) Jinak se mi zdá, že srazy LVB byly od začátku vymyšleny tak, že si tam budeme i něco sdělovat, takže bych od toho neupouštěl. Nicméně důležitý je, aby to nebylo na dlouho, tzn. byl bych vždy pro jednu přednášku a ne moc dlouhou... jako když je to zajímavý, myslím, že 40 minut se to poslouchat dá.. když je to hodně zajímavý, tak i dýl :) -- Kepi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.