2. setkání LVB - listopad

A je to tu opět. Jak se stává pomalu zažitým pravidlem, každý třetí týden v měsíci se koná setkání příznivců Linuxu a OSS všeobecně. Tentokrát však nastane několik velmi zajimavých a příjemných změn najednou. Zveme tedy opět všechny zájemce aby si našli chvilku a přišli se za námi podívat, popít a popovídat. Pozor, změna termínu konání!
  • První změnou je den konání schůzky, která tentokrát výjmečně, kvůli svátku, připadá na středu (jako vždy od 18 hodin). Byť se ozvaly 3 hlasy pro konání v pátek, většina zvolila právě tento termín.
  • Bohužel došlo k nucené změně termínu ze středy na pátek 18.11.! 16.11. je prý totiž od 20 hodin nějaké fotbalové utkání, na které se místní chtějí dívat. Byť bychom mohli trvat na našem termínu, tak já osobně nestojím o to, aby se nám tam cpali nas*aní fanoušci a rušili nás... Sad Takže nový termín konání srazu je tedy v pátek 18.11. začátek v 18 hodin. Těm, kterým tento termín nevyhovuje se tímto velmi omlouváme.
  • Druhou změnou je místo konáni akce. Vzhledem ke stížnostem na obsluhu a technickými problémy v Rubínu, jsme se rozhodli vyzkoušet restauraci Onyx, kterou nám doporučil PaJaSoft. Zašli jsme se tam tedy podívat a byli jsme velmi mile překvapeni. Místnost pojme komfortně cca 40 lidí a v případě většího zájmu maximálně 50. Má velmi kvalitní ventilaci, dle majitele není místnost výrazněji zakouřená ani když si v ní zapálí větší množství kuřáků. To je potěšující hlavně pro nás nekuřáky, protože jak doufám nebudu po návratu domů smrdět jako kdybych vylezl z udírny Wink
  • Další novinka souvisí s dalším vybavením prostor. Je zde projektor i plátno včetně kabelů a aparatury připravené pro pohodlné připojení notebooku. Na toto středeční setkání jsme si tedy pro vás připravili i dvě krátké přednášky, které proběhnou mezi 19 a 20 hodinou.
Připravené přednášky: DHCP a DNS - a jejich využít v domácí síti - David Jaša IRC - základy praktického použití pro LVB - Tomáš Bžatek (pokud se Tomáš včas utrhne z práce... }:) )
Cesta k restauraci Onyx:

Restaurace Onyx se nachází kousek od konečné zastávky Stará osada, kam jezdí šalina číslo 2 a 3. Pokud vystoupíte na zastávce Kuldova, což je jedna zastávka před konečnou, vydáte se po směru jízdy zhruba 200 kroků po ulici Bubeníčková,

až uvidíte po levé straně rohovou budovu firmy Hyundai. Pokračujte ulicí Koperníkovou asi 400 kroků,

než dojdete ke komplexu nízkých budov...

Pokud zajedete až na konečnou, vydejte se ulicí Svatoplukovou,

která pokračuje kolem paneláků ulicí Kosmákovou,

než dojdete na větší křižovatku, kde již po levé ruce uvidíte opět stejný komplex nízkých budov. Restaurace je situována ve sklepních prostorách této budovy a nám je zde vyhrazen salónek.

Zde je pro jistotu i mapa.

Pokud nepomůže ani ta, tak se holt musíte zeptat místních na cestu. Takže doufám, že po tomto vyčerpávajícím popisu se mi nikdo nepokusí tvrdit, že to nenašel!

0
Vaše hodnocení: Žádné

Komentáře

A kdy ted bude sraz?

Jsem nový a chtěl bych dojít (hlavně přednášky by mě zajímali) ale v článku chybí na jaký den se sraz přesunuje na úterý, nebo na čtvrtek a v kolik hodin? Svátek středu bych datum odhadl. Prosím dodejte datum. Díky

A kdy ted bude sraz?

Asi to bude tak trochu hadanka :) Kdyz si projdes starsi ankety, tak ji uhodnes :o)

jsem osel

neumím číst :( ale já se to do příště naučím :)

OnyX

No snad doufám že tam trefim... :-)))

:-)

Navrhuji založit na 2 oficiálním setkání LVB klub debianistů BRNO! Co vy nato? :-)
Obrázek uživatele Gargamel

:-(

Ne, ikdyz bych se tam asi prihlasil, stejne pouzivam ctyri distribuce zaraz. Je pravda, ze tri jsou Debian based.... ale ty rozdily se cim dal vic prohlubuji

:-)

Já taky používám 4 distribuce..... jenom debian.... Nééé. delám si jenom prdel....

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.