UPC = bordel nad bordel

Stalo se kdysi, asi před rokem, že jsem se upsal UPC kvůli tužbě mých drahých nájemníků po Internetu. Snažil jsem se tomu všemi možnými způsoby vyhnout, leč upisovat se telefonnímu operátorovi mi přišlo jako větší zlo, Netbox se ani neobtěžoval zareagovat na poptávkový mail, a nikdo další poblíž dané lokality neoperoval.

Ve smlouvě bylo jakési zaškrtávátko, zda chci faktury elektronicky či klasickou poštou, takže jsem samozřejmě zvolil elektronicky. Jaké bylo moje překvapení, když mi nájemníci hlásili příchozí složenku od UPC ... Na zákaznické lince jsem se pak dozvěděl, že elektronické faktury prostě neprovozují a šmitec.

Rok uplynul jak voda, a 26. 2. 2009 mi v inboxu přistál mail, ve kterém mě milé UPC přesvědčuje, že si mám změnit způsob vyúčtování na elektronické. A to s dosti zajímavými argumenty jako "snížení rizika ztráty při doručování" - hádejte, jak byl jejich mail ohodnocen antispamem ... No zajímavé, před rokem to nešlo, i když možnost nabízeli a měl jsem o ni velký zájem, a teď, když už jsem naučil nájemníky složenky zahazovat, mi to najednou budou cpát. Nu což, čert vem zbytečné diskuse nad vybíráním schránky, dnes odpoledne jsem dal žádost o elektronické vyúčtování.

... ale to ještě není vše! - Ve 14:57 mi přišlo potvrzení o přijetí žádosti, a hádejte, co od nich přišlo za mail v 16:50? Ano, správně, potvrzení vyřízení žádosti to nebylo, byla to další agresivní reklama, ať už si teda konečně to elektronické vyúčtování zvolím. Podotýkám, že proces je automatizovaný, žádné ruční vypisování žádosti, kterou by někdo musel přečíst, nýbrž volba položky ve formuláři. Nevíte někdo o nějakém novém schopném poskytovateli v okolí Hluboké?

p.s. Taky mi někdy v říjnu poslali mail, že do konce ledna mi navýší rychlost připojení, a že podrobný harmonogram mi pošlou mailem v listopadu. V listopadu nic nepřišlo, v únoru přišlo že teda už budou navyšovat ...

0
Vaše hodnocení: Žádné