Drupal

Za posledních pár let jsem si vytvořil alergii na drupal. Nevím jestli to je normální nebo něco dělám špatně ale NIKDY se mi nepodaří přihlásit se normálním způsobem. Jediná možnost je reset hesla. Dělá mi to všude kde je drupal. Tady je to v pohodě, protože se resetuje hned a můžu se přihlásit, ale jinde mail dojde za hodinu, dvě či den občas až po ručním resetováním od správce. Dělá to i jiným? Já si myslím, že mnou to není, protože mi to dělá na linuxu i widlích, v Mozzile i Firefoxu ba dokonce internet expoleru ps: ne nejsem debil co jsi nepamatuje heslo Smile
Obrázek uživatele gedik

re: Drupal

To co popisujes se nam tady stavalo cca pred rokem. IMHO to bylo zpusobeno "zapominanim" php session id na serveru.

Kdyz se podivas na web jako anonym tak se ti automaticky vygeneruje session id, kdyz se prihlasis tak ti zustane stejne, jen se k ni zapise ze je svazano s tvym uctem na drupalovi. Mozna to vysvetluju divne, ale tak se mi to jevilo. Nebudes mit neco s cookies (vypnute) treba?

Obrázek uživatele petrpo

Za poslednich par mesicu

Za poslednich par mesicu jsem si nevytvoril alergii na Drupalu. Uz z toho vyplyva, ze nas nahled je subjektivni. Jasne trochu to zlehcuji. Na podobnou vec, jak popisujes, jsem nenatrefil od doby, co Drupal pouzivam (1-2 roky) na sitech, kde je debian, gentoo, ubuntu. Kdyztak bych dal rec s administratorem, zda se s timto uz setkal.
-------------------------------------------- Petr Podrabsky
emil: petrpo ### gmail (buch tam dot) com

co je nová doména tak už

co je nová doména tak už to nedělá a jede to ok...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.