Pozvánka na 104. sraz příznivců otevřených technologií

16/05/2014 18:00
16/05/2014 23:59

Spolek OpenAlt (dříve Openmobility a LvB) zve všechny se zájmem o otevřený software a hardware, 3D tisk a hnutí Makers na distribuovaný sraz, který proběhne 16. května od 18:00 v The Pub v Praze (Veleslavínova 3) a v Brně (Běhounská 9). Vedle diskuzí na jakákoliv témata bude probíhat přátelské meziměstské utkání ve spotřebě piva a případně kofoly. V Brně si můžete protáhnout údy v sousedící kavárně Savoy.

Těšíme se na vás

Dobrovolná registrace ještě zde: Praha a Brno
(tento web pomalinku opouštíme)
0
Vaše hodnocení: Žádné

Komentáře

Obrázek uživatele Gargamel

(tento web pomalinku opouštíme)

Vyhoda tohoto webu byla, ze clovek koukl a videl okamzite naplanovane akce (a vsudypritomneho Mr. Assange). Doufam, ze v podobnem stylu bude se pokracovati i na budoucim novem webu. Neb totiz dohledavati info o srazech nekde na abicku, google+, facebooku a podobych socialnich nesmyslech a v tune irelevantniho balastu mi prijde jako velky krok zpet.
Obrázek uživatele Laďa

To určitě ne. Rozhodně budeme

To určitě ne. Rozhodně budeme mít web spolku. Ale jinak je vše otevřené. Drupal? Wordpress? Infrastruktura bude vedle náplně nejbližším tématem k probrání v nejširším plénu. Jen musíme zprovoznit mailserver a mailinglist. Tak že nápady, podněty připravit do šuplíku a pak ven s nimi. Toto beru za první vlaštovku.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.